0,00
0
0,00
0

Semboller

YAŞAM ÇİÇEĞİ NEDİR?

Yaşam çiçeği, iç içe geçmiş eşit alana sahip çok sayıda çember ve dışında bir büyük çemberden oluşan geometrik şekil. Her bir çemberin merkezi, çevresindeki altı çemberin çevrelerinin kesiştiği yerdedir. Drunvalo Melchizedek bu sembolün evrenin ve yaşamın sırlarını barındırdığını iddia etmektedir.

Evreni anlatan bu geometri; Evrene ait tüm bilgi ve gizemi açıklamaya çalışıyor ve, içinde bütün yaradılışı barındırdığını söylüyor.

İçinde bulunduğumuz evrende bir denge ve bir düzen bulunmaktadır. Her şey bir düzen içerisindedir. Baktığımız her yerde bu müthiş geometri ile karşılaşmamız mümkün.

Yaşam Çiçeği Kavramı

İnsan hayatında semboller ve bu sembollerin anlamları her zaman büyük önem taşımıştır. Bu sembollerden biri vardır ki, sembollerin içinde en önemlisi olarak kabul edilmektedir: “yaşam çiçeği”

Tüm canlıların yaradılışını geometrik bir biçimde anlattığı ifade edilen yaşam çiçeği sembolü, sahip olduğu simgelerle tek bir yaratıcı olduğunu göstererek yaratıcının bir imzası olarak kabul edilmektedir.

Yaşam çiçeği, muazzam bir oranla iç içe geçmiş eşit alana sahip olan ondokuz adet çember ve bunların dışında yer alan bir büyük çemberden oluşan geometrisi ile insanları büyüleyen bir şekildir.

Yaşam Çiceği Sembolünü Takılarda Kullanmak

Tüm yaşamın sırlarını bünyesinde barındıran yaşam çiçeği sembolüne sahip takıları üzerinde taşıyan kişilerin sezgisel gücünün arttığı bilinmektedir. Faydalarını şu şekilde sizlerle paylaşabiliriz:

• Kötü enerji kaynaklarının kişilerden uzaklaştırılmasını sağlar

• Kişilerin daha enerjik bir ruh haline sahip olmaları ve ruhlarının temizlenme konusunda yardımcıdır

Yaşam Çiçeği ile ilgili ürünlerimize bu linkten ulaşabilirsiniz.

İlgili Bloglar

Güneş Taşı

Ben Güneş Taşı’yım. İnsan daima doğaya aşıktır. Güzel şeyleri yıldıza, aya, güneşe benzetmeyi istersiniz. Çağrışımlarınız hep doğaya aittir. Hepimizin ait olduğu gibi… Size en çok güneşi hatırlatmış olmalıyım ki bana yaşam kaynağınızın ismini vermişsiniz, ne güzel, çok teşekkür ederim. Beni ilk; Norveç Fiyordlarında ve çok yakın zamanlarda bulmuşlar. İçimdeki bakır zenginliğinin cıvıl cıvıl yansımaları; altın renginde olduğundan Altın Taşı demişler bana bir süre. Aventurin taşını da bilirsiniz. O da yıldız yıldız parlayan bir yapıdadır. Mensubu

Devamını Oku

Sitrin

Ben Sitrin’im. Tüylerinizi diken diken eden, içinizi ürperten bir enerjim var. İletişiminizi her alanda yeniden dizayn ederim. Sarı Sitrin, Altın Sitrin, Madeira Sitrin, Ateş Sitrin, Palmeria Sitrin diye kategorize etmişsiniz bizi. Çoğu zaman da bana zor ulaştığınız için, mor kardeşim Ametist’i ısıtıp sarıya döndürüyorsunuz. Var olan bir şeyi eğip bükmeniz çok enteresan. Bazen sizi gerçekten şaşkınlıkla izliyoruz. Yine de bilin ki bize olan aşkınız, bizim size aşkımızın karşılığı. Bütün olduğumuzu, birlikte olduğumuzu gören yürekleri yakından

Devamını Oku

Doğal Taş Bileklik

Doğal Taşın Bilekteki Mucizesi Doğal taş bileklikler eskiden olduğu gibi günümüzde de bayanların en çok kullandığı aksesuar modelleri içerisinde yerini aldı. Eşsiz renk harmonisiyle her tarz kıyafete uyum sağlayan ve şıklık katan bir obje olarak karşımıza çıkmakta. Üstelik bilekte ne kadar kalırsa kalsın rahatsızlık vermeyen bir özelliğe sahip. Doğal taşlar sadece kıyafetlerinize renk katmakla kalmıyor, sağlığınıza sağlık katıyor. Bu da doğal taşların sadece bilekliklerde değil, hayatın her alanında kullanabileceği objelere dönüşmesini sağlıyor. Doğal Taş Bilekliklerin

Devamını Oku

Kolyeler

Kolye Günlük hayatta çoğumuz doğal taşların faydalarından yararlanmak için ihtiyacımıza göre bir şekilde üzerimizde taşımaktayız. Doğal taşlı Kolyeler ise bu konuda sizlere doğal taşların enerjisini hissetmeniz için yardımcı olurken hem de sıra dışı tasarımları ile bambaşka bir görünüme sahip olmanızı sağlar. Tarzınıza ve karakterinize uygun pek çok Kolye Modelleri arasından size iyi hissettirecek olanı, sitemizden bulabilirsiniz. Aksesuar, her kadının en güçlü tamamlayıcılarından biridir. Match ettiğiniz parçalarda aksesuarlarınızı ön plana çıkararak hoş bir şıklık elde edebilirsiniz.

Devamını Oku
  Kargoyu Hesapla
   Scroll to Top

   Doğal Taşların Büyülü Dünyası

   Ürünleri Filtrele

   Ürün Kategorileri

   preloader