0,00
0
0,00
0

Kolyeler

Kolye
Günlük hayatta çoğumuz doğal taşların faydalarından yararlanmak için ihtiyacımıza göre bir şekilde üzerimizde taşımaktayız. Doğal taşlı Kolyeler ise bu konuda sizlere doğal taşların enerjisini hissetmeniz için yardımcı olurken hem de sıra dışı tasarımları ile bambaşka bir görünüme sahip olmanızı sağlar. Tarzınıza ve karakterinize uygun pek çok Kolye Modelleri arasından size iyi hissettirecek olanı, sitemizden bulabilirsiniz.

Aksesuar, her kadının en güçlü tamamlayıcılarından biridir. Match ettiğiniz parçalarda aksesuarlarınızı ön plana çıkararak hoş bir şıklık elde edebilirsiniz. Bu kapsamda en çok tercih edilen parçalardan biri kuşkusuz kolyelerdir. Boynunuza taktığınız andan itibaren nefes kesen bir auraya ulaşabilirsiniz. Özellikle doğal taş kolye modelleri, markamız ayrıcalığıyla beğeninize sunulurken, zarafeti de beraberinde getiriyor. Ürünlerimizde kullandığımız doğal taşları tanıyalım.

Doğal Taşların Özellikleri
Kolye ve diğer pek çok aksesuarlarda kullanılan bu taşlar, birbirinden farklı özelliklere sahip. Bunun yanı sıra, farklı görümleri ile de oldukça dikkat çekici.

Akik, diğer adıyla ölümsüzlük taşı, kişiyi ruhsal açıdan korumakla birlikte gerginlik ve stresten sizi ulaklaştırır.

Lal, merhamet taşı olarak da adlandırılan bu taşın, pek çok fiziksel ve ruhsal faydaları bulunmakta fakat en dikkat çekeni kan dolaşımını hızlandırarak kalp, damar ve akciğer rahatsızlıklarına iyi gelmesi.

Ametist, negatif enerjiyi emen bu taş, bedeninizdeki negatif enerjiyi çekerek daha zinde olmanızı sağlayacak. Yatıştırıcı ve sakinleştirici özelliğinin yanı sıra, dikkat dağınıklığına iyi geldiği bilinmekte.

Turkuaz, diğer adı ile firuze taşı. Ruhen ve bedenen dengede olmanızı sağlar. Öksürük ve migrene karşı oldukça rahatlatıcı etki gösterir.

Prinayt, sonsuz ve karşılıklı sevgili temsil eden bu taşın, olumsuz enerjiden korumakla birlikte zihinsel ve duygusal karmaşayı düzenler.

Kuvars, kristal minerallerinden oluşan bu taş, gücün ve kuvvetin bir sembolü olarak görülmüştür. Bunun yanı sıra, elektronik cihazların yaydığı radyasyonu yok ederken, ortamdaki negatif enerjiyi de emer.

Onix, şans ve cesaret getirdiğine inanılan bu taş, aynı zamanda sakinleştirici ve rahatlatıcı özelliklere sahiptir.

Lazuli, alternatif tıp konusunda pek çok faydası bulunan bu taş, tiroit bezlerinin çalışmasına yardımcı olur, tansiyonu dengeler. Özellikle küçük yaşlardaki çocukların solunum hastalıklarına yakalanmasını önler.

İnci, şans ve talih taşı olarak görülen bunun yanı sıra, kronik baş ağrılarına ve migrene iyi gelen bu taş, olumsuz etkileri ortadan kaldırma gibi etkilere sahiptir.

Kehribar, kan dolaşımını hızlandıran bu taş ayrıca boğaz enfeksiyonlarını yok eder ve guatrın oluşmasını engeller.

İlgili Bloglar

Güneş Taşı

Ben Güneş Taşı’yım. İnsan daima doğaya aşıktır. Güzel şeyleri yıldıza, aya, güneşe benzetmeyi istersiniz. Çağrışımlarınız hep doğaya aittir. Hepimizin ait olduğu gibi… Size en çok güneşi hatırlatmış olmalıyım ki bana yaşam kaynağınızın ismini vermişsiniz, ne güzel, çok teşekkür ederim. Beni ilk; Norveç Fiyordlarında ve çok yakın zamanlarda bulmuşlar. İçimdeki bakır zenginliğinin cıvıl cıvıl yansımaları; altın renginde olduğundan Altın Taşı demişler bana bir süre. Aventurin taşını da bilirsiniz. O da yıldız yıldız parlayan bir yapıdadır. Mensubu

Devamını Oku

Sitrin

Ben Sitrin’im. Tüylerinizi diken diken eden, içinizi ürperten bir enerjim var. İletişiminizi her alanda yeniden dizayn ederim. Sarı Sitrin, Altın Sitrin, Madeira Sitrin, Ateş Sitrin, Palmeria Sitrin diye kategorize etmişsiniz bizi. Çoğu zaman da bana zor ulaştığınız için, mor kardeşim Ametist’i ısıtıp sarıya döndürüyorsunuz. Var olan bir şeyi eğip bükmeniz çok enteresan. Bazen sizi gerçekten şaşkınlıkla izliyoruz. Yine de bilin ki bize olan aşkınız, bizim size aşkımızın karşılığı. Bütün olduğumuzu, birlikte olduğumuzu gören yürekleri yakından

Devamını Oku

Doğal Taş Bileklik

Doğal Taşın Bilekteki Mucizesi Doğal taş bileklikler eskiden olduğu gibi günümüzde de bayanların en çok kullandığı aksesuar modelleri içerisinde yerini aldı. Eşsiz renk harmonisiyle her tarz kıyafete uyum sağlayan ve şıklık katan bir obje olarak karşımıza çıkmakta. Üstelik bilekte ne kadar kalırsa kalsın rahatsızlık vermeyen bir özelliğe sahip. Doğal taşlar sadece kıyafetlerinize renk katmakla kalmıyor, sağlığınıza sağlık katıyor. Bu da doğal taşların sadece bilekliklerde değil, hayatın her alanında kullanabileceği objelere dönüşmesini sağlıyor. Doğal Taş Bilekliklerin

Devamını Oku

Kolyeler

Kolye Günlük hayatta çoğumuz doğal taşların faydalarından yararlanmak için ihtiyacımıza göre bir şekilde üzerimizde taşımaktayız. Doğal taşlı Kolyeler ise bu konuda sizlere doğal taşların enerjisini hissetmeniz için yardımcı olurken hem de sıra dışı tasarımları ile bambaşka bir görünüme sahip olmanızı sağlar. Tarzınıza ve karakterinize uygun pek çok Kolye Modelleri arasından size iyi hissettirecek olanı, sitemizden bulabilirsiniz. Aksesuar, her kadının en güçlü tamamlayıcılarından biridir. Match ettiğiniz parçalarda aksesuarlarınızı ön plana çıkararak hoş bir şıklık elde edebilirsiniz.

Devamını Oku
  Kargoyu Hesapla
   Scroll to Top

   Doğal Taşların Büyülü Dünyası

   Ürünleri Filtrele

   Ürün Kategorileri

   preloader